Działania Laboratorium Badawczego SORBOLAB

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że wprowadzone przez nas zabezpieczenia i środki ochrony przeciwko pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 dotychczas sprawdzają się wzorowo. Nasze Laboratorium pracuje nad realizacją zleceń w pełnym składzie i bez przeszkód realizuje Państwa projekty badawcze.

Wprowadzone przez nas działania zachowawcze w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się pandemii pozwalają naszym pracownikom zapewnić bezpieczne warunki pracy. 

W dalszym ciągu ograniczamy do niezbędnego minimum bezpośrednie spotkania z naszymi Kontrahentami i kontaktujemy się z Państwem telefonicznie, drogą e-mailową i poprzez wideokonferencje.

Nasz zespół również stale podnosi swoje kompetencje poprzez udział w webinariach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwo o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług według najnowszych dostępnych informacji naukowych.

Na bieżąco śledzimy komunikaty z zaleceniami i wytycznymi krajowych i światowych organizacji zdrowia w celu ciągłego dostosowywania działań zmierzających do zapobiegania zachorowaniom na COVID-19.

Bezzwłocznie będziemy Państwa informować w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe wiadomości

Badania na pszczołach murarkach

Badania na pszczołach murarkach

W Laboratorium Badawczym SORBOLAB wykonywane są badania ekotoksykologiczne substancji i produktów chemicznych na pszczołach murarkach

Współpraca

Współpraca

W lutym 2021 r. rozpoczęliśmy współpracę z Instytutem Chemii na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Zmiana Logo

Zmiana Logo

Wdrożyliśmy Nowe Logo i hasło przewodnie Laboratorium Badawczego SORBOLAB

Zootechnika

Zootechnika

W marcu 2020 r. rozpoczęliśmy współpracę z Instytutem Zootechniki – Państwowym Instytutem Badawczym w Krakowie w zakresie badań toksykologicznych